کاشت ناخن

کاشت در ناخن های دست و پا  را خانم ها جهت زیبایی دستان، پاها و ناخن های خود انجام می دهند که این کار با استفاده از مواد مختلف و روش های مختلف انجام می شود که در ادامه این روش ها را بررسی خواهیم کرد.

علاوه بر زیبایی دلایل دیگری چون مشکلات ناخن‌ از جمله کوتاهی ناخن، زود شکستن ناخن ها و بد فرم بودن آن هاست.

کاشت ناخن مخصوصا برای کسانی که ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند مناسب است و مانع عادت جویدن ناخن می‌شود. قبل از انجام این عمل موارد زیادی را باید رعایت کرد؛ ابزار، روش و مواد آن را باید شناخت و برای انجام آن به متخصص مراجعه کرد تا عوارض آن را به حداقل کاهش داد.

ترمیم ناخن

کاشت ناخن با آن که مزایای زیادی دارد اما دائمی نبوده و به طور مداوم به ترمیم نیاز دارد، به همین خاطر باید گفت ترمیم کاشت ناخن نیز به اندازه کاشت مهم و ضروری است.ترمیم کاشت اغلب باید هر 21 روز یکبار تکرار شود که در غیر اینصورت رشد بیش از اندازه آن‌ها، به ناخن‌های طبیعی آسیب وارد می‌کند؛ اما این زمان برای افراد گوناگون متفاوت است و معمولا بین دو هفته تا یک ماه می‌تواند متغیر باشد.

با آن که ترمیم به زمان کمتری نسبت به کاشت ناخن نیاز دارد؛ اما معمولا ناخنکاران برای انجام حداقل یک ساعت را در نظر می‌گیرند زیرا ممکن است شکستگی‌هایی وجود داشته باشد یا مشتری طرح سختی را انتخاب کرده باشد که این بر روی مدت زمان تاثیر می‌گذارد و مدت زمان ترمیم کاشت ناخن را افزاش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من